"Bezpieczne ferie", spotkanie z policjantem.

2023 pol min16 stycznia odbyło się spotkanie profilaktyczno-edukacyjne z funkcjonariuszem policji p. Grzegorzem Knapikiem. Dbając o bezpieczeństwo naszych uczniów w czasie zbliżających się ferii zimowych, pan policjant przypomniał uczniom zasad bezpiecznego zachowania się oraz jakie zagrożenia mogą pojawić się w trakcie ferii.

Szczególnie omówiono zasady bezpieczeństwa podczas uprawiania sportów zimowych oraz gier i zabaw na świeżym powietrzu. Na zakończenie spotkania pan dzielnicowy życzył wszystkim bezpiecznych i udanych ferii zimowych.

spotkanie profilaktyczno-edukacyjne z funkcjonariuszem policji p. Grzegorzem Knapikiem

spotkanie profilaktyczno-edukacyjne z funkcjonariuszem policji p. Grzegorzem Knapikiem

spotkanie profilaktyczno-edukacyjne z funkcjonariuszem policji p. Grzegorzem Knapikiem

spotkanie profilaktyczno-edukacyjne z funkcjonariuszem policji p. Grzegorzem Knapikiem

spotkanie profilaktyczno-edukacyjne z funkcjonariuszem policji p. Grzegorzem Knapikiem