Walentynki 2019

2019 walentynki min14.II.2019 r. "walentynkowy listonosz" dostarczył uczniom naszej szkoły kartki pocztowe z życzeniami od ukochanych osób. Dotarły one za pośrednictwem działającej od kilku dni "szkolnej poczty". Uśmiech i zadowolenie zagościły na wielu twarzach. Dobrze, że jest ktoś kto nas lubi lub kocha.

 

Czytaj więcej: Walentynki 2019

Zabawa choinkowa 2019

2019 zab choin min7 II 2019 r. odbyła się w naszej szkole zabawa choinkowa. Najmłodsi uczniowie chętnie korzystali z atrakcji przygotowanych przez starszych kolegów: malowanie twarzy, tworzenie różnorodnych kształtów z kolorowych baloników, konkurs na najlepiej bawiącą się klasę.

Czytaj więcej: Zabawa choinkowa 2019

Poczta Walentynkowa

2018 walentynki minPoczta Walentynkowa to doskonała okazja aby przekazać osobom, które darzymy szczególnymi uczuciami, że o nich pamiętamy i że są dla nas ważni. Uczniowie z samorządów szkolnych przygotowali walentynkową skrzynkę pocztową, przystroili korytarze szkolne czerwonymi balonami w kształcie serduszek i własnoręcznie wykonali kartki walentynkowe.

Czytaj więcej: Poczta Walentynkowa

Andrzejki- czas wróżb i przepowiedni.

2017 andrzejki sam gim minSamorządy uczniowskie i Szkolne Koło Wolontariatu przygotowały dla wszystkich uczniów wróżby, dzięki którym mogli odkryć niektóre tajemnice jakie przyniesie im przyszłość. Najmłodsi koledzy bez obaw oddali się w ręce młodych makijażystek i z radością akceptowali efekty ich pracy. Wolontariuszki „porwały” do tańca wielu uczniów. Byli jednak i tacy, którzy pozostali na ławeczce, ale i tak z ich twarzy można było wyczytać; "szkoda, że stchórzyłem". Mamy nas dzieję, że przyłączą się do nas na najbliższej zabawie choinkowej.

 

Czytaj więcej: Andrzejki- czas wróżb i przepowiedni.

Więcej artykułów…

  1. Wybory do samorządów szkolnych