uslugi sieciowe SZKOLNE KOŁO LOP

 

Opiekun:

Monika Błaszkiewicz


 

SPRZĄTANIE ŚWIATA 2022

w naszej szkole, w każdej klasie została przeprowadzona lekcja mająca na celu uświadomienie uczniom w jaki sposób można ograniczyć ilość odpadów, jak należy je prawidłowo segregować, gdzie można oddać elektroodpady.Akcja "SPRZĄTANIE ŚWIATA" ma na celu zwrócenie uwagi na środowisko naturalne. Tegoroczne hasło akcji Sprzątanie świata pod nazwą „Wszystkie śmieci są nasze” jest jak najbardziej prawdziwe. Z roku na rok wzrasta ilość zbieranych odpadów komunalnych, odnotowuje się coraz większą ilość dzikich wysypisk, wszystko to spowodowane jest działalnością człowieka.

Czytaj więcej: SPRZĄTANIE ŚWIATA 2022

"EKO TORBA"

2021 eko tor minUczniowie klasy IV mają głowy pełne pomysłów ekologicznych oraz mnóstwo chęci do działania, dlatego zaprojektowali i wykonali wielorazowe torby ekologiczne.

Czytaj więcej: "EKO TORBA"

SPRZĄTANIE ŚWIATA 2020

2020 sprzatanie s minJak co roku nasza szkoła wzięła udział w akcji „Sprzątanie świata”. W tym roku przyświecało nam hasło: „Rezygnuję, Redukuję, Segreguję”. Uczniowie wszystkich klas włączyli się w tę akcję. Klasy I-III sprzątały swoje sale ucząc się jednocześnie segregacji śmieci. Uczniowie klas IV- VIII uporządkowali teren szkoły i najbliższej okolicy. Dziękuję wszystkim za zaangażowanie. Pamiętajcie, że zrobiliście bardzo dużo dla naszej Matki Ziemi.

Opiekun Szkolnego Koła LOP
Monika Błaszkiewicz

 

Czytaj więcej: SPRZĄTANIE ŚWIATA 2020