WIOSNA? ACH TO TY!

2018 wiosna lop minMimo, że i astronomiczną i kalendarzową wiosnę już mamy, ciągle jednak w przyrodzie dominuje zimowa aura. Temperatura nocą spada poniżej zera stopni Celsjusza i kiedy rano idziemy do szkoły, wszystko jest zmrożone i pokryte białą warstwą szadzi.

Nie do końca stopił się również śnieg, w ocenionych miejscach zalega go jeszcze spora warstwa. Dni co prawda są coraz dłuższe, ale z niską temperaturą powietrza. Słoneczko też nas nie rozpieszcza, pojawia się niezbyt często zza grubych warstw chmur.
Właśnie dlatego postanowiliśmy swoimi plastycznymi i technicznymi pracami oraz gazetkami ściennymi zaprosić do nas tą według nas przyrodniczo najciekawszą, najpiękniejszą i najbardziej przez wszystkich wyczekiwaną porę roku. Najładniejsze autorskie nasze prace prezentujemy na zdjęciach.
Wiosno, przybywaj prędko, czekamy na ciebie niecierpliwie.

 

2018 wiosna lop 01

2018 wiosna lop 01

2018 wiosna lop 01