INFORMACJA WIZUALNA SZKOLNEGO KOŁA LOP

2017 tablice minW sali biologicznej i na korytarzu przed nią znajdują się wystawki przyrodnicze. Obecnie nawiązują one do ochrony środowiska, wakacji naszych uczniów oraz do aktualnej pory roku - jesieni.
Prace ukazują talenty plastyczne oraz fotograficzne uczniów naszej szkoły, zachęcają do dbania o naszą planetę i ukazują skutki zanieczyszczania Ziemi.

Na tablicach wszystko uporządkowane jest tematycznie. Oprócz nauczania, pełnią one również funkcję estetyczną - przyozdabiają korytarz i klasopracownię biologiczną. Uczniowie mimowolnie zerkają na wystawy, ponieważ umieszczone są one w miejscach, gdzie nie da się ich nie zauważyć i przyciągają wzrok różnobarwnymi kolorami. Wystawki często są aktualizowane.
Ponieważ wiemy, że uczenie się, aby było skuteczne, musi opierać się na kilku filarach – usłyszeć, zobaczyć, zrobić, zapamiętać – uważamy, że dzięki temu edukacja przyrodnicza, będzie dla uczniów naszej szkoły, ale też miłośników przyrody, bardziej efektywna.

 

przedstawiciel szkolnego koła LOP
Aleksandra Płońska

2017 tablice 01

2017 tablice 01

2017 tablice 01