Strona w trakcie budowy

ZIEMIA JEST KOBIETĄ

8 Marca 2022r na długo pozostanie w naszej pamięci. Cała Polska stara się pomagać Kobietom i dzieciom z UKRAINY8 Marca 2022r na długo pozostanie w naszej pamięci. Cała Polska stara się pomagać Kobietom i dzieciom z UKRAINY, które uciekają przed wojną ze swojej ojczyzny. W naszej szkole również zorganizowaliśmy zbiórkę najbardziej potrzebnych rzeczy i produktów, które pomogą tym wszystkim, którzy zostawili swój dom aby ratować życie swoje i najbliższej rodziny.

Czytaj więcej: ZIEMIA JEST KOBIETĄ

Wolontariat dla Seniorów

2021 pam min    Każdy z nas potrzebuje drugiej osoby, ile ludzi tyle historii, a każda z nich jest bezcenną lekcją życia. Takie historie możemy usłyszeć od naszych najstarszych domowników: babć ,dziadków. Nie wszyscy jednak mogą liczyć na kontakt z drugą osobą, ciepło, opiekę. Seniorzy w obecnej sytuacji „powszechnej kwarantannie” stali się jeszcze bardziej samotni. Jednym z zadań SKW w szkole jest pomoc ludziom starszym.

Czytaj więcej: Wolontariat dla Seniorów

Walentynki

2021 walent min    Walentynki to święto, które obchodzimy od niedawna, ale zyskuje ono coraz większą popularność. Jest to nie tylko dzień zakochanych, ale również świetna okazja do świętowania miłości, przyjaźni i życzliwości. W naszej szkole uczniowie chętnie uczestniczą w przygotowaniu wielu działań, które zakończą się 14 lutego.

Czytaj więcej: Walentynki

Pamiętamy o zwierzętach w zimie.

2021 pam zwierz min     Każdy, kto dysponuje wielkim sercem, może sprawić, by czworonogi czuły się w schroniskach podobnie jak w domu. Mimo trudnego czasu pandemii, obostrzeń, zakazów uczniowie Szkoły Podstawowej jak co roku z ogromnym zaangażowaniem odpowiedzieli na apel-zbiórkę żywności do schroniska Psie Pole w Racławicach. Pracownicy schroniska dziękują wszystkim, którzy pomagają zwierzętom. Nie zapominajmy jednak o swoich czworonożnych przyjaciołach, ptakach, o ciepłej budzie, ciepłym pożywieniu i codziennych spacerach-ponieważ świeże powietrze, ruch przynoszą ogromne korzyści dla zdrowia i samopoczucia wszystkich.

 

Czytaj więcej: Pamiętamy o zwierzętach w zimie.

Podkategorie

  • Adopcja serca

    nanfa biwole 01Ange Gloria Nanga Biwole to 5-letnia dziewczynka, mieszkająca w Kamerunie, która została objęta Adopcją Serca przez uczniów naszej szkoły. Dzięki pomocy finansowej dziewczynka będzie uczęszczać do szkoły, korzystać z opieki medycznej oraz z dożywiania.

     

    LIST PRZYSTĄPIENIA DO ADOPCJI