jezyki

Członkowie Szkolny Klub Europejski.

26 WRZEŚNIA EUROPEJSKI DZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH

2021 edjo min26 września, tak jak co roku obchodziliśmy Europejski Dzień Języków Obcych, którego głównym założeniem jest ukazanie Europejczykom znaczenia uczenia się języków obcych. W tym roku, podobnie jak w poprzednim na uczniów naszej szkoły czekało wiele atrakcji związanych z tym świętem.

Czytaj więcej: 26 WRZEŚNIA EUROPEJSKI DZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH

Konkurs.

2021 ske obraz minSzkolny Klub Europejski w grudniu ogłosił konkurs plastyczny na zaprojektowanie kartki bożonarodzeniowej w języku obcym. W tym roku szkolnym, uczniowie ze względu na pandemię spowodowaną wirusem COVID – 19 oraz nauczanie zdalne, kartki wykonywali w domu i przesyłali on-line na skrzynkę mailową Szkolnego Klubu Europejskiego. Uczniowie wykazali się pomysłowością w projektowaniu i wykorzystaniu różnych technik plastycznych. Poniżej prezentujemy niektóre z nich.

Czytaj więcej: Konkurs.

ŚWIĘTA WIELKANOCNE W NIEMCZECH

2018 klub swieta mUczniowie klasy II b którzy należą do Szkolnego Klubu Europejskiego przygotowali gazetkę odnośnie obchodzenia Świąt Wielkanocnych w Niemczech. Możemy się dowiedzieć jakie są zwyczaje wielkanocne u naszych sąsiadów oraz jakie są różnice w obchodzeniu Świąt Wielkanocnych w Polsce a w Niemczech.

Czytaj więcej: ŚWIĘTA WIELKANOCNE W NIEMCZECH

Szkolny Klub Europejski

2018 sklad ske minPodstawową formą pracy Szkolnego Klubu Europejskiego są zajęcia tematyczne. Działaniem SKE jest propagowanie wiedzy o Europie i budowanie tożsamości europejskiej. Członkowie Klubu zmieniają się co rok ale ich główny zadaniem jest przygotowanie Dnia Europejskiego.

Czytaj więcej: Szkolny Klub Europejski

Więcej artykułów…

  1. Plan SKE 2017/2018