Podsumowanie działań Świętokrzyskich Dni Profilaktyki.

2023 6 dz dziecka 2023 min1 czerwca było doskonałą okazją do podsumowania działań w ramach Świętokrzyskich Dni Profilaktyki w naszej szkole oraz oczywiście do wspólnej zabawy z okazji Dnia Dziecka. Do tradycji szkoły należą już „śniadania z klasą”- czyli wspólne przygotowania zdrowego posiłku razem z wychowawcą.

Czytaj więcej: Podsumowanie działań Świętokrzyskich Dni Profilaktyki.

Teatr profilaktyczny

2023 teatr prof min21 października uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w profilaktycznych spektaklach teatralnych –przygotowanych przez aktorów z teatru „Kurtyna” z Krakowa.

Czytaj więcej: Teatr profilaktyczny

Teatr profilaktyczny 2023

2023 4 teatr prof minW dniu 19 kwietnia w ramach Świętokrzyskich Dni Profilaktyki, w naszej szkole gościliśmy krakowski teatr profilaktyczny „Kurtyna”. Młodsi uczniowie uczestniczyli w spektaklu „Tajemniczy Skrzat”, który zwraca uwagę na problemy współczesnych dzieci, których jedyną rozrywką jest oglądanie filmików w telefonie lub granie w gry.

Czytaj więcej: Teatr profilaktyczny 2023

Spotkanie z policjantem.

2022 spotk minRozpoczęcie roku szkolnego, to nie tylko radosny czas spotkania się z kolegami, rozpoczęcia nauki w ławkach, wspólne rozmowy, wycieczki itp.; to również czas zdobywania wiedzy w zakresie bezpieczeństwa w szkole i poza nią.

Czytaj więcej: Spotkanie z policjantem.