Lekcja o Funduszach Europejskich V

2019 lek fund min   W obecnym roku szkolnym SSP im. Wojska Polskiego wzięła udział w programie Polski Wschodniej. W klasie VI I VIII zostały przeprowadzone przez nauczyciela matematyki p. Joannę Adamską lekcje o funduszach europejskich.
   Udział w akcji edukacyjnej dał uczniom możliwość zapoznania się z tematyką Funduszy Europejskich w ciekawy i innowacyjny sposób.

W czasie zajęć wykorzystano film animowany, komiksy oraz karty pracy. Zajęcia zakończyły się konkursem; trzech uczniów z klasy z najlepszym wynikiem zostało nagrodzonych kartami podarunkowymi do Empika, natomiast wszyscy uczniowie biorący udział w projekcie otrzymali drobne gadżety.

 

Laureaci – klasa VI:
1 miejsce – Patrycja Klepek
2 miejsce – Olga Krupa
3 miejsce – Weronika Szafrańska
Laureaci – klasa VIII:
1 miejsce – Oleg Nowak
2 miejsce – Zuzanna Roter
3 miejsce – Kamila Cykowska

Gratulacje !

2019 lek fund 01

2019 lek fund 01

2019 lek fund 01

2019 lek fund 01

2019 lek fund 01

2019 lek fund 01