Apel z okazji Świąt Wielkanocnych.

2022 akad wielk minW dniu 12.04.2022 r. w Samorządowej Szkole Podstawowej odbył się apel z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych.
Wielkanoc - to najważniejsze święta w naszej tradycji chrześcijańskiej.

W czasach, gdzie człowiek skupia się raczej na zewnętrznej oprawie tych świąt warto zwrócić myśl ku temu, co w nich najistotniejsze i zastanowić się nad zmartwychwstaniem Chrystusa. Temu celowi służył nam apel przygotowany przez uczniów naszej szkoły pod opieką Pani Doroty Trąbczyńskiej. Oprawą muzyczną zajął się Pan Andrzej Kozioł, a dekorację przygotował Pan Andrzej Pałczyński. Po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią Covid -19, wszyscy uczniowie wraz z wychowawcami bardzo chętnie spotkali się na sali gimnastycznej. Z ciekawością wysłuchali tekstów przypominających polskie tradycje związane ze Świętami Wielkiej Nocy, przedstawionych przez uczniów: Izę, Kingę, Julkę, Nadię, Szymona oraz Marcina. Wysłuchali również wierszy recytowanych przez Maję, Patrycję, Klaudię i Filipa. Wszystko to urozmaicił śpiew naszej szkolnej wokalistki Oli. Na zakończenie Michał i Olivier złożyli życzenia całej społeczności szkolnej z okazji nadchodzących świąt, po czym głos zabrał Pan Dyrektor.

 

W dniu 12.04.2022 r. w Samorządowej Szkole Podstawowej odbył się apel z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych.

W dniu 12.04.2022 r. w Samorządowej Szkole Podstawowej odbył się apel z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych.

W dniu 12.04.2022 r. w Samorządowej Szkole Podstawowej odbył się apel z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych.

W dniu 12.04.2022 r. w Samorządowej Szkole Podstawowej odbył się apel z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych.

W dniu 12.04.2022 r. w Samorządowej Szkole Podstawowej odbył się apel z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych.