rekrut 25

apel

apel

Apel Wojewody Świętokrzyskiego
oraz Świętokrzyskiego Komendanta
Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej
w sprawie niebezpieczeństwa zatrucia tlenkiem węgla
oraz zwiększonej liczby pożarów budynków

bezpl-tel-zauf.png

dz czyst pow
Zagraj w grę:  
POGROMCA SMOGU | SUDOKU SMOGOWE
pomiar smogu

infolinia

nie hejtgrafika: https://www.kielce.uw.gov.pl/

info wsparcie minInformacja Ministerstwa Edukacji i Nauki
- Departament Wychowania i Edukacji Włączającej

Od 6 września działa całodobowa, bezpłatna, ogólnopolska infolinia dla dzieci i młodzieży oraz ich opiekunów. Pod numerem telefonu 800 800 605 dzieci i młodzież, ale także rodzice, nauczyciele i pedagodzy będą mogli uzyskać profesjonalną pomoc doświadczonych psychologów, pedagogów i prawników.
/plakat/

innopolis log

 


  Informacje bieżące...


dbi2023

Polskie Centrum Programu Safer Internet Materiały edukacyjne Kampanie społeczne
rok dla niepodl 2 minROK SZKOLNY 2017/2018 ZOSTAŁ OGŁOSZONY „ROKIEM DLA NIEPODLEGŁEJ”.
W ZWIĄZKU Z TYM W NASZEJ SZKOLE PODJĘTO WIELE INICJATYW
DLA UCZCZENIA 100 LECIA NIEPODLEGŁOŚCI. 


wyszukiwarka

PUNKT DORADZTWA EDUKACYJNO– ZAWODOWEGO
Szkoła Podstawowa nr 4 w Jędrzejowie
ul. Przypkowskiego 43 /czytaj więcej/

Informacje o PDEZ:

Ogłoszenia:

Data

Treść ogłoszenia

Autor

25.09.2023 r. 

Zawiadamiam, że na podstawie § 5 Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 sierpnia 2017 r. w sprawie organizacji roku szkolnego (Dz. U. 2023 poz. 1211) dodatkowymi dniami wolnymi od zajęć dydaktyczno wychowawczych w roku szkolnym 2023/24 będą:

- 2 i 3 listopada 2023 r. (czwartek i piątek po Wszystkich Świętych)
- 2 maja 2024 r. (czwartek między Międzynarodowym Świętem Pracy, a Świętem Konstytucji
3- go Maja);
- 14 maja 2024 r. (wtorek - I dzień egzaminu ósmoklasisty),
- 15 maja 2024 r. (środa) - II dzień egzaminu ósmoklasisty),
- 16 maja 2024 r. (czwartek) - III dzień egzaminu ósmoklasisty),
- 31 maja 2024 r. (piątek po Bożym Ciele)
- 20 czerwca 2024 r. (czwartek - przed zakończeniem rocznych zajęć dydaktyczno wychowawczych).

Jednocześnie informuję rodziców (prawnych opiekunów) o możliwości udziału uczniów w zajęciach wychowawczo-opiekuńczych organizowanych w szkole w wyżej wymienionych dniach.

Jerzy Kostyła
15.09.2023 r. 

Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe 2023/2024

  1. Zarządzenie nr 346/2023 w sprawie organizacji Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych dla uczniów szkół podstawowych województwa świętokrzyskiego w roku szkolnym 2023/2024
 Jerzy Kostyła
25.09.2019 r. 

linia 800080222

Całodobowa, bezpłatna infolinia dla dzieci i młodzieży, rodziców oraz nauczycieli
tel. 800 080 222

 Andrzej Pałczyński
15.03.2018 r.

komponentySZKOLNY PUNKT KONSULTACYJNY

Informuję, że w ramach zainicjowanego przez Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty projektu „Wsparcie szkół ogólnodostępnych w realizacji zadań związanych z kształceniem uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi i upowszechnianiem edukacji włączającej”, został utworzony w naszej szkole Punkt Konsultacyjny Poradni Psychologiczno Pedagogicznej w Jędrzejowie, który wspomagać będzie nauczycieli szkół ogólnodostępnych w pracy z uczniem o specjalnych potrzebach edukacyjnych.

Więcej informacji

Jerzy Kostyła

Wszystkie ogłoszenia

Ostatnio dodane artykuły:

Klasa 8 - j. angielski

Podaję ponownie informacje, które już znajdują się w zadaniach domowych w dzienniku.
Wszystkie zadania dla Was przeznaczone umieszczę w dzienniku elektronicznym w zakładce zadania domowe, adekwatnie do planu lekcji, czyli w poniedziałki, środy i czwartki i na stronie szkoły. Będę na bieżąco prosiła Was o przesłanie prac pisemnych oraz będę Wam podawała klucze rozwiązań do zadań, które macie wykonać samodzielnie. Znajdziecie tam również inne dodatkowe materiały i wskazówki.
Oto zakres materiału na najbliższy czas.
Napisać e- mail zad. 6 str 64. Rozdział 8,9 podręcznik (bez stron 71, 81, ze stron 72 tylko zad 4, ze str 82 zad 5) i ćwiczeniówka. Jeśli chodzi o różowe strony- przeczytać komentarze, przypominające Wam zagadnienia gramatyczne. Wykonać zadania: 6/153, 10/154, 5/156, 7/157, 2,3/157. Kto jeszcze ma braki może powtarzać czasowniki nieregularne oraz słówka z kartek Xero. Jeśli macie rodzeństwo w klasach 5,6,7 można z nimi razem uczyć się czasowników, wymyślając różne zabawy. Wkrótce podam Wam różne możliwości, a może sami wykażecie się kreatywnością. Wykonajcie papierowe kartki, na każdej z nich jedna forma lub polskie znaczenie. Wymyślcie z nimi zabawy i może podzielicie się nimi za pośrednictwem dziennika lub telefonu.

Informacja z wczoraj-Bardzo proszę o przesłane na dziennik pracy domowej. Jest to email- zad 6 na str 64 -podręcznik. Ja skopiuję Wasze prace, o wyniku poinformuję Was przez dziennik
i może też przez office.
Zachęcam również do obejrzenia lekcji pana Sarneckiego, przesyłam link do jednej z nich, skopiujcie adres do przeglądarki. Łatwe powtórzenie gramatyki.

https://www.youtube.com/watch?v=DK6F-2OMlpc