„Powiewa flaga, gdy wiatr się zerwie..."

2022 1 3 m min„Powiewa flaga, gdy wiatr się zerwie. A na tej fladze, biel i czerwień. Czerwień to miłość, Biel serce czyste. Piękne są nasze barwy ojczyste”

- Czesław Janczarski

 

 

Maj jest szczególnym miesiącem w historii Polski. W pierwszych trzech dniach obchodzone są trzy bardzo ważne święta: 1 maja przypada Państwowe Święto Pracy, 2 maja Państwowe Święto Flagi natomiast 3 maja Narodowe Święto Konstytucji. W tym roku, tak jak i w poprzednim, uczniowie uczęszczający na zajęcia świetlicowe, chcąc uczcić tak ważne dla naszej Ojczyzny daty, z entuzjazmem wykonali gazetkę ścienną w narodowych barwach Polski. Efekty ich pracy możecie zobaczyć poniżej.

Maj jest szczególnym miesiącem w historii Polski. W pierwszych trzech dniach obchodzone są trzy bardzo ważne święta: 1 maja przypada Państwowe Święto Pracy, 2 maja Państwowe Święto Flagi natomiast 3 maja Narodowe Święto Konstytucji.