rekrut 25

apel

apel

Apel Wojewody Świętokrzyskiego
oraz Świętokrzyskiego Komendanta
Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej
w sprawie niebezpieczeństwa zatrucia tlenkiem węgla
oraz zwiększonej liczby pożarów budynków

bezpl-tel-zauf.png

dz czyst pow
Zagraj w grę:  
POGROMCA SMOGU | SUDOKU SMOGOWE
pomiar smogu

infolinia

nie hejtgrafika: https://www.kielce.uw.gov.pl/

info wsparcie minInformacja Ministerstwa Edukacji i Nauki
- Departament Wychowania i Edukacji Włączającej

Od 6 września działa całodobowa, bezpłatna, ogólnopolska infolinia dla dzieci i młodzieży oraz ich opiekunów. Pod numerem telefonu 800 800 605 dzieci i młodzież, ale także rodzice, nauczyciele i pedagodzy będą mogli uzyskać profesjonalną pomoc doświadczonych psychologów, pedagogów i prawników.
/plakat/

innopolis log

 


  Informacje bieżące...


dbi2023

Polskie Centrum Programu Safer Internet Materiały edukacyjne Kampanie społeczne
rok dla niepodl 2 minROK SZKOLNY 2017/2018 ZOSTAŁ OGŁOSZONY „ROKIEM DLA NIEPODLEGŁEJ”.
W ZWIĄZKU Z TYM W NASZEJ SZKOLE PODJĘTO WIELE INICJATYW
DLA UCZCZENIA 100 LECIA NIEPODLEGŁOŚCI. 


wyszukiwarka

PUNKT DORADZTWA EDUKACYJNO– ZAWODOWEGO
Szkoła Podstawowa nr 4 w Jędrzejowie
ul. Przypkowskiego 43 /czytaj więcej/

Informacje o PDEZ:

Ogłoszenia:

Data

Treść ogłoszenia

Autor

25.09.2023 r. 

Zawiadamiam, że na podstawie § 5 Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 sierpnia 2017 r. w sprawie organizacji roku szkolnego (Dz. U. 2023 poz. 1211) dodatkowymi dniami wolnymi od zajęć dydaktyczno wychowawczych w roku szkolnym 2023/24 będą:

- 2 i 3 listopada 2023 r. (czwartek i piątek po Wszystkich Świętych)
- 2 maja 2024 r. (czwartek między Międzynarodowym Świętem Pracy, a Świętem Konstytucji
3- go Maja);
- 14 maja 2024 r. (wtorek - I dzień egzaminu ósmoklasisty),
- 15 maja 2024 r. (środa) - II dzień egzaminu ósmoklasisty),
- 16 maja 2024 r. (czwartek) - III dzień egzaminu ósmoklasisty),
- 31 maja 2024 r. (piątek po Bożym Ciele)
- 20 czerwca 2024 r. (czwartek - przed zakończeniem rocznych zajęć dydaktyczno wychowawczych).

Jednocześnie informuję rodziców (prawnych opiekunów) o możliwości udziału uczniów w zajęciach wychowawczo-opiekuńczych organizowanych w szkole w wyżej wymienionych dniach.

Jerzy Kostyła
15.09.2023 r. 

Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe 2023/2024

  1. Zarządzenie nr 346/2023 w sprawie organizacji Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych dla uczniów szkół podstawowych województwa świętokrzyskiego w roku szkolnym 2023/2024
 Jerzy Kostyła
25.09.2019 r. 

linia 800080222

Całodobowa, bezpłatna infolinia dla dzieci i młodzieży, rodziców oraz nauczycieli
tel. 800 080 222

 Andrzej Pałczyński
15.03.2018 r.

komponentySZKOLNY PUNKT KONSULTACYJNY

Informuję, że w ramach zainicjowanego przez Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty projektu „Wsparcie szkół ogólnodostępnych w realizacji zadań związanych z kształceniem uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi i upowszechnianiem edukacji włączającej”, został utworzony w naszej szkole Punkt Konsultacyjny Poradni Psychologiczno Pedagogicznej w Jędrzejowie, który wspomagać będzie nauczycieli szkół ogólnodostępnych w pracy z uczniem o specjalnych potrzebach edukacyjnych.

Więcej informacji

Jerzy Kostyła

Wszystkie ogłoszenia

Ostatnio dodane artykuły:

IV miejsce w turnieju „Szczypiorniak IV”

2019 zawod szcz min   Dnia 13.03.2019r. w hali sportowej „Pod basztami” w Chęcinach odbył się powiatowy turniej „Szczypiorniak IV” w ramach programu Dziecięca Piłka Ręczna. Była to III edycja Świętokrzyskiego Programu Wspierania Aktywności Fizycznej.

W turnieju mini piłki ręcznej drużyn mieszanych wzięło udział 10 zespołów wśród, których znalazła się drużyna uczniów klas czwartych SSP Wodzisław oraz najlepsza drużyna województwa świętokrzyskiego z ubiegłego roku SP Chęciny. W swojej grupie dzieci z Wodzisławia uzyskały następujące wyniki:
1. SSP Wodzisław – SP Chęciny 7:10
2. SSP Wodzisław – SP Górno 9:1
   W meczu półfinałowym nasza drużyna spotkała się z zespołem z Masłowa. Tylko zwycięstwo dawało możliwość walczenia o 1 miejsce w turnieju. Mecz był bardzo wyrównany, a prowadzenie zmieniało się z niemal każdą rozegraną akcją. W końcówce podstawowego czasu gry uczniowie z Masłowa wyszli na jednobramkowe prowadzenie. Uczniowie z Wodzisławia nie dawali za wygraną i do końca dążyli do wyrównania. Na 30 sekund przed końcem podstawowego czasu gry Dagmara Musiał doprowadziła do wyrównania. Mecz zakończył się remisem 7:7. O wyłonieniu lepszej drużyny musiała zadecydować dogrywka. Gra toczyła się do strzelenia „złotej bramki”- kto zdobędzie gola awansuje do rundy finałowej całych rozgrywek. Obie drużyny postawiły na mocną obronę. Przez parę minut żadna z drużyn nie potrafiła rzucić gola. W tym czasie dwukrotnie nasza drużyna cieszyła się ze zwycięstwa, lecz po chwili sędzia decydował o nie uznaniu bramek. W końcu udało się rzucić zwycięską bramkę. Niestety uczynili to uczniowie z Masłowa. Po tak dramatycznym meczu nasi sportowcy ze łzami w oczach upadli na murawę pokazując jak bardzo chcieli wygrać i zagrać w finale wojewódzkim. Ci „mali-wielcy” sportowcy pokazali prawdziwy charakter na boisku. Ostatecznie SSP Wodzisław zajął 4 miejsce w turnieju.
„Może nie jest to jeszcze miłość do piłki ręcznej, ale przyjaźń na pewno”.
   Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z klasy 4b: Dagmara Musiał, Julia Tutaj, Sara Turek, Tomasz Zawadzki, Dawid Pełka, Norbert Selega, Bartosz Podlach, Miłosz Dudek, Aleksander Kapela, Jakub Piasecki oraz Zosia Ptak z klasy 4a. Drużynę do zawodów przygotował Robert Jarosiński.

 

2019 zawod szcz 01

2019 zawod szcz 01

2019 zawod szcz 01

2019 zawod szcz 01
Wielkie gratulacje dla sportowców z Wodzisławia !!!