Zabawa andrzejkowa.

W środę 27 listopada 2013 roku w naszej szkole odbyła się zabawa andrzejkowa zorganizowana dla uczniów klas I-VI. Impreza rozpoczęła się o godzinie 1600 i trwała do godz. 2000. Uczniowie z klas I-III wkroczyli na parkiet jako pierwsi. Wszyscy bawili się w miłej, radosnej atmosferze przy dźwiękach najnowszych hitów. Dużą atrakcją wieczoru były konkursy zorganizowane przez nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej. Nie zabrakło też tradycyjnych wróżb i zabaw andrzejkowych. Chętni mogli sprawdzić, kim będą w przyszłości i co przyniesie los. Powodzenie w miłości zapewnili sobie właściciele butów, które jako pierwsze znalazły się za progiem drzwi wejściowych. Uczniowie byli podekscytowani i bawili się wspaniale, a w przerwach między pląsami odpoczywali spożywając smakołyki przygotowane przez rodziców. Po zakończonej zabawie zmęczeni, ale pełni pozytywnych emocji udali się do swoich domów.