Dzień Komisji Edukacji Narodowej w naszej szkole.

W dniu 15 października obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Edukacji Narodowej. Jak co roku odbyła się uroczysta akademia połączona ze ślubowaniem uczniów klasy pierwszej szkoły podstawowej. W pierwszej części akademii Wójt Gminy Wodzisław, Dyrektor Szkoły oraz przedstawiciele Rady Rodziców złożyli życzenia uczniom i pracownikom szkoły.

 

 

 

W uznaniu zasług i osiągnięć w pracy dydaktyczno wychowawczej oraz wkład wniesiony w rozwój naszej szkoły, nagrodami Dyrektora Zespołu Szkół zostali wyróżnieni: Robert Jarosiński, Anna Mucha, Andrzej Pałczyński, Ewa Putowska, BożenaWojtecka – Imbor, Izabela Leśniewska, Joanna Adamska, Urszula Błasiak, Małgorzata Pyrek. Nagrody za rzetelną pracę oraz wzorowe wykonywanie powierzonych obowiązków otrzymali: Władysława Baran, Jadwiga Bąk, Maria   Omasta, Aneta Dylewska, Barbara Socha

W dalszej części uroczystości odbyło się ślubowanie najmłodszych członków społeczności szkolnej. Uczniowie klasy pierwszej ślubowali pilnie wypełniać swoje obowiązki w szkole, każdy z nich otrzymał „pigułkę mądrości” po czym Dyrektor Szkoły dokonał mianowania za pomocą specjalnie przygotowanego ołówka. Pierwszaki otrzymali moc serdecznych życzeń oraz prezenty od Wójta, Dyrektora Szkoły oraz Rady Rodziców.