Konkurs literacki ”Rodzina wspólna troską”

25 maja w Centrum Kultury w Jędrzejowie odbył się koncert profilaktyczny "Rodzina wspólną troską" w ramach XIII Świętokrzyskich Dni Profilaktyki. Młodzież w różnorodny sposób starała się pokazać jak młodzi ludzie postrzegają rodzinę, jakie problemy nurtują współczesną rodzinę i jak ogromne ma znaczenie wychowanie młodego pokolenia w kochającej rodzinie, wśród najbliższych mu ludzi. Oprócz salw śmiechu były też momenty zadumy i ciszy. Mam nadzieję że każdy pomyślał, że nic nie jest nam dane na zawsze, szczególnie rodzina i, że każda chwila jest odpowiednia aby powiedzieć najbliższym, że ich kochamy i są dla nas ważni. W trakcie koncertu nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu literackiego. Miłą niespodzianką było zajęcie II miejsca przez Aleksandrę Rzeźnicką. Uczennica otrzymała dyplom i nagrodę od organizatorów tj: Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej, Polskiego Czerwonego Krzyża, Komendy Powiatowej Policji w Jędrzejowie.