Spotkanie integracyjno – sportowe klas II gimnazjum.

W środę 3 czerwca uczniowie klas II a i II b naszego gimnazjum wraz z p. Anną Muchą, p. Izabelą Leśniewską oraz p. Ewą Karczewską uczestniczyli w ognisku integracyjno-sportowym z okazji Dnia Dziecka. Organizacją tak ważnego dnia zajęli się sami uczniowie. Celem spotkania było nawiązanie bliższych kontaktów w ramach przyjaźni międzyklasowej, budowanie wzajemnego zaufania i integracji oraz propagowanie czynnego wypoczynku. Bawiliśmy się i odpoczywaliśmy na łonie natury dzięki dyrektorowi Klubu Sportowego „Partyzant" panu Zbigniewowi Gądkowi, któremu serdecznie dziękujemy. Imprezę możemy zaliczyć do bardzo udanych. Dopisali uczestnicy, pogoda i dobre nastroje. Chłopcy i dziewczęta grali w piłkę, słuchali muzyki i piekli kiełbaski. Wykonaliśmy wiele pamiątkowych zdjęć. Wszyscy w wesołych nastrojach wrócili bezpiecznie do domu.