Wizyta Świętego Mikołaja

2015 mikolajki sp minGrudzień to dla św. Mikołaja czas wytężonej pracy. W tym natłoku obowiązków znalazł jednak czas dla uczniów Samorządowej Szkoły Podstawowej w Wodzisławiu. Ten niecodzienny gość pojawił się w naszej szkole 7 grudnia. Wszyscy z niecierpliwością oczekiwali na jego przybycie, a zwłaszcza uczniowie klas I-III. Już od rana można było usłyszeć ich podekscytowane głosy. Podczas spotkania panowała bardzo miła i radosna atmosfera. To bardzo dobrze wpłynęło na naszego gościa, ponieważ sypał upominkami jak z rękawa. Obdarowani przyjmowali prezenty z wypiekami na twarzy i nieskrywaną radością. W tym roku na podarunki czekało wielu uczniów, jednak żaden z nich nie został pominięty.

W podziękowaniu za hojność odwdzięczyli się pięknymi wierszami i piosenką. Obiecali również, że będą grzeczni i postarają się nie sprawiać kłopotu swoim rodzicom i nauczycielom. Wizyta św. Mikołaja sprawiła wszystkim wiele radości. Świąteczny nastrój udzielił się nie tylko dzieciom, ale również pracownikom szkoły i rodzicom. Uczniowie byli bardzo zadowoleni i z uśmiechem na twarzy pożegnali sympatycznego gościa. Ten dzień na pewno długo pozostanie w ich pamięci. 

2015 mikolajki sp 0

2015 mikolajki sp 0

2015 mikolajki sp 0

2015 mikolajki sp 0

2015 mikolajki sp 0

2015 mikolajki sp 0

2015 mikolajki sp 0

2015 mikolajki sp 0