Prace literackie uczniów

prace lit minGrupa naszych uczniów co miesiąc uczestniczy w spotkaniach z ludźmi kultury, nauki i sztuki w Herbaciarni Naukowej w Polskiej Akademii Umiejętności. Dzięki temu chłoną Aromaty Wiedzy.

Po pierwszym spotkaniu z Hanną Polak – światowej sławy reżyserem filmów dokumentalnych powstały prace literackie. Uczennice: Aleksandra Zięba, Justyna Urban, Aleksandra Uchto, Karolina Łuszczki, Aleksandra Urbańska i Wiktoria Jamrocha podzieliły się swoimi myślami po spotkaniu herbacianym.

Zostały ocenione wysoko a prowadząca spotkanie, pani Beata Ciepły, przesłała je pani Hannie Polak. „Piękne – bardzo dziękuję!!! Pozwolę sobie wybrać małe fragmenty i umieścić na stronie filmu na FB – oczywiście bez nazwisk autorów – tylko imię i klasę, jeśli mogę. Teksty uczniów są po prostu wzruszające. Bardzo proszę podziękować autorom i proszę powiedzieć, że jestem ogromnie wzruszona i że serdecznie ich wszystkich pozdrawiam!” – napisała Hanna Polak w mailu do Herbaciarni. Jest to dla uczniów największe uznanie i najlepsza recenzja.

Ja również gratuluję Wam tego sukcesu. Zachęcam do dalszych przemyśleń – tym razem po spotkaniu z niezwykle ciepłym, serdecznym i mądrym ks. Adamem Bonieckim.

prace lit