Sukcesy naszej uczennicy Kamili Ozga

Kamila Ozga - uczennica Szkoły Podstawowej klasy 4 w Wodzisławiu.
Podobnie jak siostra od najmłodszych lat interesuje się śpiewem, uczestniczy w uroczystościach szkolnych jak również kościelnych. Brała udział w imprezach w SCK Sędziszów, „Jasełkach" w szkole i kościele, „w spotkaniu bez barier", WOŚP w Sędziszowie i Wodzisławiu oraz w uroczystościach gminnych i powiatowych w Wodzisławiu i Sędziszowie. Ostatnio zainteresowała się tańcem i uczestniczy w zajęciach, które prowadzi pani Emilia Simlat.

 


Jej najważniejsze sukcesy to:

  • -06.04.1013r I miejsce w Wojewódzkim Przeglądzie Solistów Harcerskich i Szkolnych w Suchedniowie, co pozwoliło jej na zakwalifikowanie się do udziału XL Festiwalu Harcerskim „Gospodarze – Gościom" w Kielcach na Kadzielni. Udzieliła wtedy pierwszego wywiadu do TV Kielce,
  • 23.11.2013- udział w Międzynarodowym Konkursie Dziecięcym im. Henryka Morysa w Kielcach,
  • 13-15.12.2013- udział w Świętokrzyskim Konkursie Kolęd i Pastorałek im. ks. Mieczysława Jaworskiego w Kielcach,
  • 09.01.2014- udział w Międzyszkolnym Konkursie kolęd w Sędziszowie - zajęła 2 miejsce,
  • 25.01.2014- udział w Konkursie Kolęd i Pastorałek w Małogoszczy - wyróżnienie,
  • 4.04.2014- udział w eliminacjach do konkursu „ Wygraj sukces",
  • 12.04.2014- Chorągwiane Spotkania Artystyczne Zespołów Muzycznych i Solistów – (kategoria harcerska) we Włoszczowie. Zajęła 1 miejsce oraz nominację do udziału w XLI Międzynarodowym Harcerskim Festiwalu Kultury Młodzieży Szkolnej- Kielce 2014,
  • 24.04.2014- eliminacje do konkursu „Talenty Małopolski" w Miechowie –nominacja do finału w Dobczycach,
  • corocznie uczestniczy w Szkolnym Dniu Talentów.

W najbliższym czasie weźmie udział :
15.05.2014- w Festiwalu Piosenki Dziecięcej im. T. Paprotnego w Rybniku
16.05.2014- w finale „Talenty Małopolski" w Dobczycach
21.05.2014- w Międzyszkolnym Festiwalu „ Muzyklandia" w Kozłowie
Gratulujemy sukcesów!

Bożena Bakierzyńska