Bal karnawałowy.

W dniu 11 lutego 2015 r. w Zespole Szkół w Wodzisławiu odbył się bal karnawałowy, w którym uczestniczyli, miedzy innymi, najmłodsi uczniowie naszej szkoły - klasy I – III.

Wszystkie dzieci z utęsknieniem czekały na ten dzień. Dzieci z pomocą wychowawczyń i rodziców planowały i wykonywały różne elementy do swoich strojów karnawałowych. Na balu pojawiły się wróżki, damy, motylki, kowboje, czarnoksiężnicy, rycerze, księżniczki a nawet panny młode.

Te barwne postacie z krainy baśni, bajek i filmu uczestniczyły w konkursie na „NAJORYGINALNIEJSZY STRÓJ”. Komisja składająca się z rodziców wyłoniła zwycięzców. Otrzymali oni medale „MISTRZ KARNAWAŁOWEGO STROJU”. Wiele uciechy i zabawy dostarczyły uczniom konkurencje, w których musieli wykazać się sprytem, cierpliwością i kondycją. Zwycięzcy zdobyli tytuły „MIAŁY SPRYCIARZ” i „MISTRZ TAŃCA”. Oczywiście rodzice nie zapomnieli by swoje pociechy nakarmić kolorowymi kanapkami i pysznymi słodkościami.

Nauczycielki edukacji wczesnoszkolnej serdecznie dziękują uczennicom z Samorządu Uczniowskiego z Gimnazjum za wykonanie przesympatycznych medali i pomoc w czasie przeprowadzania konkursów.

Wesoła impreza zakończyła się w radosnym nastroju, pozostawiając w pamięci wspomnienie udanej zabawy oraz mile spędzonego czasu.