XVII Halowy Turniej Piłki Nożnej Chłopców

2017 mecz minW sobotę 18 lutego 2017 w hali sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Wodzisławiu odbył się XVII Halowy Turniej Piłki Nożnej Chłopców Szkół Podstawowych o Puchar Wójta Gminy Wodzisław. Organizatorem turnieju był KS „Partyzant”, który zagwarantował poczęstunek dla zawodników i ich dojazd na miejsce zawodów.

 

Honorowym sponsorem turnieju był Prezes Honorowy KS Naprzód Jędrzejów, pan Henryk Wojda

Naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie: Hubert Bielecki, Bartłomiej Oleksiak, Jakub Kuśmirek ,Adam Wąchała, Patryk Rzeźnicki, Krzysztof Bzdyk, Paweł Podlach, Dawid Łebek, Sebastian Skowronek, Łukasz Stanek. W turnieju brało udział sześć szkół z terenu naszej gminy. Zawody odbyły się systemem pucharowym .

I GRUPA: Wodzisław, Mierzawa, Piotrkowice

II GRUPA: Brzeście, Niegosławice, Lubcza

Półfinał

* Wodzisław –Piotrkowice - 7:1

* Wodzisław – Mierzawa – 3:1

Awans do finału, mecz o I miejsce.

Finał

* Wodzisław-Brzeście - 2:2

Rzuty karne rozstrzygnęły o wyniku meczu

Rzuty karne

* Wodzisław: Brzeście -3:1

Rzuty karne wykonali: Hubert Bielecki, Dawid Łebek, Jakub Kuśmirek.

Bramki strzelili

* Sebastian Skowronek - 4

* Hubert Bielecki – 4

* Dawid Łebek - 3

* Jakub Kuśmirek - 1

Przez cały czas rozgrywek sportowych emocje nie opuszczały zarówno zawodników jaki i kibiców. Zmaganiom naszych zawodników przyglądali się rodzice, koledzy i koleżanki.

Po zakończonych rozgrywkach odbyło się uroczyste podsumowanie XVII Halowego Turniej Piłki Nożnej Chłopców Szkół Podstawowych o Puchar Wójta Gminy Wodzisław. Drużyny biorące udział w turniej zajęły następujące miejsca:

* I miejsce SSP im. Wojska Polskiego Wodzisław

* II miejsce SSP im. Jana Pawła II w Brześciu

* III miejsce SSP im. Adama Mickiewicza w Lubczy

* IV miejsce Szkoła Podstawowa im. Jednostki Ziemi Kieleckiej w Mierzawie

* V miejsce Szkoła Podstawowa „Pomnik Tysiąclecia” im. Partyzantów Ziemi Jędrzejowskiej w Piotrkowicach

* VI miejsce Szkoła Podstawowa w Niegosławicach.

Nasi chłopcy wywalczyli I miejsce.

Dyplom najlepszego zawodnika otrzymał Dawid Łebek, Sebastian Skowronek, Hubert Bielecki.

Statuetkę najlepszego bramkarza otrzymał zawodnik naszej drużyny Krzysztof Bzdyk.

Puchary wręczała sekretarz gminy pani Renata Koziara oraz dyrektor K S „Partyzant” pan Zbigniew Gądek .Każda drużyna otrzymała dyplom i piłkę, a drużyny zwycięskie puchary. Sponsor turnieju podarował każdej drużynie piłkę i pamiątkową statuetkę.

Drużynę do zawodów przygotowywali nauczyciele:

Urszula Błasiak, Robert Jarosiński.

2017 mecz 01

2017 mecz 01

2017 mecz 01

2017 mecz 01

2017 mecz 01

2017 mecz 01