ZABAWA KARNAWAŁOWA

2016 swietl bal minZgodnie z tradycją...” W Karnawale, w karnawale... wielkie bale”, tak więc i w naszej świetlicy odbyła się zabawa karnawałowa. Wzięli w niej udział wszyscy chętni uczniowie uczęszczający na świetlicę.
Uczestnicy zabawy doskonale bawili się, tańczyli i śpiewali w rytm znanych i lubianych przebojów polskich i zagranicznych gwiazd. Braliy udział w konkursach: tańcu na gazecie, tańcu z balonem, a najwięcej wrażeń dostarczył konkurs zjedzenia jabłka na nitce. Zabawę poprowadzili Monika Błaszkiewicz i Iwona Pietras wraz z grupą wolontariuszek ze szkolnego Koła Wolontariatu.


Po zabawie wszyscy uczestnicy zostali obdarowani słodkościami. Obecnym na balu dziękujemy za wspaniałą zabawę i zapraszamy za rok.

2016 swietl bal 0

2016 swietl bal 2

2016 swietl bal 2

2016 swietl bal 2

2016 swietl bal 2

2016 swietl bal 2

2016 swietl bal 8

2016 swietl bal 9