GAZETKA LOP

2016 gazetka lop minNa naszej informacyjnej gablocie LOP przez cały rok szkolny dużo się dzieje. Podejmujemy szereg działań mających na celu nawiązanie więzi emocjonalnej ze środowiskiem przyrodniczym oraz uświadomienie zagrożeń zdrowia zwierząt i roślin, wynikających z zanieczyszczeń środowiska. Na każdą porę roku, jak i na różne święta na gazetce są ozdoby i rysunki. Są także rady, prośby i ostrzeżenia. Z naszych rysunków i wiadomości możecie dowiedzieć się np. jak pomagać roślinom i zwierzętom w ich naturalnym środowisku w poszczególnych porach roku, jak chronić rośliny i zwierzęta przed różnymi niebezpieczeństwami i jak zachowywać się, aby nie stwarzać zagrożenia przyrodzie.

Julka Zasada – gimnazjalistka
zastępca prezesa szkolnego koła LOP

2016 gazetka lop 01

2016 gazetka lop 01

2016 gazetka lop 01

2016 gazetka lop 01