Narodowe Święto Niepodległości Polski

11 listopada 1918r. to niezwykle ważna data  w dziejach historii Polski11 listopada 1918r. to niezwykle ważna data w dziejach historii Polski. W bieżącym roku przypada 104 rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości.

W dzień poprzedzający Narodowe Święto Niepodległości Polski uczniowie klas ósmych wraz z wychowawcami przygotowali uroczysty apel. Część artystyczna miała formę montażu słowno – muzycznego, na który składały się utwory poetyckie o charakterze patriotycznym zaprezentowane przez uczniów klas ósmych, a także pieśni patriotyczne wykonane przez najmłodszych, czyli uczniów klas I – III. Utwory poetyckie oraz pieśni przypomniały społeczności szkolnej, jak długą i trudną drogę musieli przebyć Polacy, aby po 123 latach niewoli odzyskać niepodległość i cieszyć się wolnością.

 

 

11 listopada 1918r. to niezwykle ważna data  w dziejach historii Polski

11 listopada 1918r. to niezwykle ważna data  w dziejach historii Polski

11 listopada 1918r. to niezwykle ważna data  w dziejach historii Polski

11 listopada 1918r. to niezwykle ważna data  w dziejach historii Polski

11 listopada 1918r. to niezwykle ważna data  w dziejach historii Polski

11 listopada 1918r. to niezwykle ważna data  w dziejach historii Polski

11 listopada 1918r. to niezwykle ważna data  w dziejach historii Polski

11 listopada 1918r. to niezwykle ważna data  w dziejach historii Polski

11 listopada 1918r. to niezwykle ważna data  w dziejach historii Polski