Walentynki 2023

2023 walent 01Do tradycji naszej szkoły przeszedł już zwyczaj obchodzenia Walentynek. 14 luty –to drugi dzień po feriach zimowych, więc było mało czasu do hucznego świętowania ale „SERCA WALENTYNKOWE” były widoczne w całej szkole. Samorząd Szkolny zorganizował pocztę a Walentynowy Listonosz -w tym roku Listonoszki –rozdały listy, kartki, dla przyjaciół, koleżanek i sympatii szkolnych. Mamy nadzieję, że wzajemne sympatie, miłe słowa zostaną z nami na długo, nie tylko na dzień Walentynek.

 

Samorząd Szkolny zorganizował pocztę a Walentynowy Listonosz -w tym roku Listonoszki –rozdały listy, kartki, dla przyjaciół, koleżanek i sympatii szkolnych

Samorząd Szkolny zorganizował pocztę a Walentynowy Listonosz -w tym roku Listonoszki –rozdały listy, kartki, dla przyjaciół, koleżanek i sympatii szkolnych

Samorząd Szkolny zorganizował pocztę a Walentynowy Listonosz -w tym roku Listonoszki –rozdały listy, kartki, dla przyjaciół, koleżanek i sympatii szkolnych

Samorząd Szkolny zorganizował pocztę a Walentynowy Listonosz -w tym roku Listonoszki –rozdały listy, kartki, dla przyjaciół, koleżanek i sympatii szkolnych