Gminne Niepodległościowe Zawody Strzeleckie dla Szkół Podstawowych

2018 zawody strzel minNasza szkoła była organizatorem Gminnych Niepodległościowych Zawodów Strzeleckich dla Szkół Podstawowych. Zawody odbyły się na strzelnicy Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Wodzisławiu. Do zawodów przystąpiło pięć szkół z terenu naszej gminy.

Zgodnie z regulaminem drużyny liczyły po pięciu zawodników, dwie dziewczynki i trzech chłopców. Zawodnicy w serii próbnej oddawali po trzy strzały, w serii konkursowej 2 x 5 strzałów. W kategorii drużynowej nasza drużyna zajęła 1 miejsce, natomiast uczennica Natalia Bednarska zajęła pierwsze w kategorii dziewcząt. Zawody przeprowadziła i przygotowała uczniów do turnieju nauczycielka wychowania fizycznego Urszula Błasiak.

 

2018 zawody strzel 01

2018 zawody strzel 01

2018 zawody strzel 01

2018 zawody strzel 01

2018 zawody strzel 01