„Warszawa dawniej i dziś”

2019 my pol min

Warszawa dawniej i dziś”- wystawa prac fotograficzno-plastycznych

   W ramach projektu „My Polacy - niepodlegli, przedsiębiorczy”, który jest realizowany wraz z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej została zorganizowana wystawa prac fotograficzno-plastycznych pt. „Warszawa dawniej i dziś”.    Uczniowie klas trzecich gimnazjum w czasie wycieczki do Warszawy sfotografowali ciekawe, warte uwiecznienia i pokazania swoim kolegom miejsca. Inni wykonali szkice plastyczne, aby w ciekawy i nietypowy sposób pokazać historię Warszawy. Prace uczniów podziwiało i obejrzało wiele osób podczas „XVI SPOTKANIA BEZ BARIER”, które tradycyjnie od wielu lat, w grudniu każdego roku odbywa się w naszej szkole. W spotkaniu uczestniczyły osoby niepełnosprawne z gminy Wodzisław, zaproszeni goście, władze, społeczność lokalna, sponsorzy oraz goście ze szkoły partnerskiej z Wodzisławia Śląskiego. Wystawę można jeszcze zobaczyć u nas w szkole.

Izabela Leśniewska
Ewa Putowska

2019 my pol 01