Malowane piaskiem

28 listopada 2023 roku uczniowie klas I-III Samorządowej Szkoły Podstawowej w Wodzisławiu wybrali się do Centrum Kultury w Jędrzejowie na spektakl teatralny Malowane piaskiem- „Kopciuszek”28 listopada 2023 roku uczniowie klas I-III Samorządowej Szkoły Podstawowej w Wodzisławiu wybrali się do Centrum Kultury w Jędrzejowie na spektakl teatralny Malowane piaskiem- „Kopciuszek”
Z piasku, światła i cienia w połączeniu z muzyką i nastrojowym głosem lektora powstawały prawdziwe arcydzieła, by po chwili „rozsypać się w piach” robiąc miejsce kolejnym obrazom. Na oczach widzów artyści wyczarowywali piaskowe obrazy przenosząc zgromadzonych w świat baśni –„Kopciuszek”
Uczniowie wraz z opiekunami odbyli niezapomnianą, magiczną podróż do świata utkanego z piasku.

 

 

 

28 listopada 2023 roku uczniowie klas I-III Samorządowej Szkoły Podstawowej w Wodzisławiu wybrali się do Centrum Kultury w Jędrzejowie na spektakl teatralny Malowane piaskiem- „Kopciuszek”

28 listopada 2023 roku uczniowie klas I-III Samorządowej Szkoły Podstawowej w Wodzisławiu wybrali się do Centrum Kultury w Jędrzejowie na spektakl teatralny Malowane piaskiem- „Kopciuszek”

28 listopada 2023 roku uczniowie klas I-III Samorządowej Szkoły Podstawowej w Wodzisławiu wybrali się do Centrum Kultury w Jędrzejowie na spektakl teatralny Malowane piaskiem- „Kopciuszek”