„POLSKI WRZESIEŃ”

2020 pl wrzes min   1 października w sali gimnastycznej odbył się uroczysty apel pod tytułem „Polski wrzesień”. Przedstawienie przygotowane przez uczniów klasy 8 naszej szkoły przypomniało najważniejsze bitwy polskiego września.

   Montaż słowno-muzyczny uzupełniliśmy multimedialną prezentacją, która przedstawiała etapy kolejnych walk w czasie kampanii wrześniowej. Nie zapomnieliśmy o dekoracji przypominającej tło historyczne wydarzeń. Dzieci i młodzież uczestnicząca w uroczystości z zainteresowaniem wysłuchała informacji o odbytych walkach.
  Mamy nadzieję, że przedstawione losy polskich żołnierzy, którzy wykazali się szaloną odwagą i bohaterstwem na długo pozostaną w pamięci „małym i dużym” uczestnikom apelu. Mocno wierzymy, że była to również dobra okazja do ukazania młodemu pokoleniu naszego przywiązania do symboli narodowych i żywa lekcja historii Polski.
Uroczysty apel uzupełniliśmy okolicznościowymi zdjęciami, które przedstawiamy poniżej.

 

Samorząd klasy 8

„POLSKI WRZESIE...
„POLSKI WRZESIEŃ” „POLSKI WRZESIEŃ”
„POLSKI WRZESIE...
„POLSKI WRZESIEŃ” „POLSKI WRZESIEŃ”
„POLSKI WRZESIE...
„POLSKI WRZESIEŃ” „POLSKI WRZESIEŃ”
„POLSKI WRZESIE...
„POLSKI WRZESIEŃ” „POLSKI WRZESIEŃ”
„POLSKI WRZESIE...
„POLSKI WRZESIEŃ” „POLSKI WRZESIEŃ”
„POLSKI WRZESIE...
„POLSKI WRZESIEŃ” „POLSKI WRZESIEŃ”
„POLSKI WRZESIE...
„POLSKI WRZESIEŃ” „POLSKI WRZESIEŃ”
„POLSKI WRZESIE...
„POLSKI WRZESIEŃ” „POLSKI WRZESIEŃ”
„POLSKI WRZESIE...
„POLSKI WRZESIEŃ” „POLSKI WRZESIEŃ”
„POLSKI WRZESIE...
„POLSKI WRZESIEŃ” „POLSKI WRZESIEŃ”
„POLSKI WRZESIE...
„POLSKI WRZESIEŃ” „POLSKI WRZESIEŃ”
„POLSKI WRZESIE...
„POLSKI WRZESIEŃ” „POLSKI WRZESIEŃ”