DZIEŃ DOBRYCH EMOCJI

Walentynki pod hasłem DZIEŃ DOBRYCH EMOCJIW tym roku Samorząd Uczniowski zaproponował Walentynki pod hasłem DZIEŃ DOBRYCH EMOCJI. Chcemy aby dobre, pozytywne emocje towarzyszyły nam nie tylko w dniu Walentynek ale każdego dnia.

Dekoracje na korytarzach szkolnych są już przygotowane, uczniowie klas I-IV też przystroili swoje sale lekcyjne, przygotowują kartki z życzeniami, a w poniedziałek 14 lutego będzie dominował kolor czerwony-jako symbol radości i miłości. Jak co roku listonosz postara się rozdać wszystkie listy-szkoda tylko, że klasy starsze są w trakcie zdalnego nauczania i nie będą brały udziału w zabawie. Pozdrawiamy wszystkich uczniów, rodziców i nauczycieli życząc wszystkim dużo miłości i pozytywnych emocji.

 

 

Walentynki pod hasłem DZIEŃ DOBRYCH EMOCJI

Walentynki pod hasłem DZIEŃ DOBRYCH EMOCJI

Walentynki pod hasłem DZIEŃ DOBRYCH EMOCJI

Walentynki pod hasłem DZIEŃ DOBRYCH EMOCJI