Dzień bez plecaka

1 kwietnia –Prima aprilis-to dzień żartów, dobrej zabawy. Samorząd Szkolny zaproponował aby 1 kwiecień był dniem bez plecaka.1 kwietnia –Prima aprilis-to dzień żartów, dobrej zabawy. Samorząd Szkolny zaproponował aby 1 kwiecień był dniem bez plecaka. Zabawa polegała na tym, aby przynieść wszystkie potrzebne przybory szkolne, ale nie w plecaku.

Pomysłowość, spryt i inwencja twórcza uczniów była bardzo różnorodna -co można zobaczyć na zdjęciach. Dzień bez plecaka ma już długą tradycję a pochodzi z USA. Oprócz dobrej zabawy chodzi również o zwrócenie uwagi, że nie wszystkie dzieci na całym świecie mogą chodzić do szkoły i nie stać ich na kupno plecaka oraz książek. Mamy nadzieję, że ten dzień wejdzie na stałe do tradycji naszej szkoły.

 

1 kwietnia –Prima aprilis-to dzień żartów, dobrej zabawy. Samorząd Szkolny zaproponował aby 1 kwiecień był dniem bez plecaka.

1 kwietnia –Prima aprilis-to dzień żartów, dobrej zabawy. Samorząd Szkolny zaproponował aby 1 kwiecień był dniem bez plecaka.

1 kwietnia –Prima aprilis-to dzień żartów, dobrej zabawy. Samorząd Szkolny zaproponował aby 1 kwiecień był dniem bez plecaka.

1 kwietnia –Prima aprilis-to dzień żartów, dobrej zabawy. Samorząd Szkolny zaproponował aby 1 kwiecień był dniem bez plecaka.

1 kwietnia –Prima aprilis-to dzień żartów, dobrej zabawy. Samorząd Szkolny zaproponował aby 1 kwiecień był dniem bez plecaka.

1 kwietnia –Prima aprilis-to dzień żartów, dobrej zabawy. Samorząd Szkolny zaproponował aby 1 kwiecień był dniem bez plecaka.