Wiosna cieplejszy wieje wiatr…

W naszej szkole również staraliśmy się kolorowo i radośnie powitać pierwszy Dzień Wiosny-uczniowie założyli kolorowe ubrania, a klasy młodsze wykonały wspólnie wiosenne plakaty.Wiosna, wiosna, wiosna ach to Ty… -to słowa piosenek, które radośnie informują nas, że wszystko się budzi do życia, świat, przyroda. Z dnia na dzień robi się coraz cieplej. W naszej szkole również staraliśmy się kolorowo i radośnie powitać pierwszy Dzień Wiosny-uczniowie założyli kolorowe ubrania, a klasy młodsze wykonały wspólnie wiosenne plakaty.

Niestety mimo pięknego słońca i nadchodzącej wiosny, prawie wszyscy uczniowie mają świadomość, że nie wszystkie dzieci mogą się cieszyć i chodzić do szkoły. Sytuacja związana z wojną na Ukrainie przypomina nam i uświadamia, że nic nie jest nam dane na zawsze. O poszanowaniu każdego człowieka i wolności przypomniały nam też piękne żółte krokusy, kwitnące przed szkołą, zasadzone w ramach projektu „Krokus”-pamięci pomordowanych żydowskich dzieci w czasie II wojny światowej. Mimo pięknego słońca i coraz większej temperatury nie zapominajmy o rozsądnym ubieraniu się …na cebulkę. Życzymy wszystkim dużo zdrowia i kolorowej wiosny.

 

W naszej szkole również staraliśmy się kolorowo i radośnie powitać pierwszy Dzień Wiosny-uczniowie założyli kolorowe ubrania, a klasy młodsze wykonały wspólnie wiosenne plakaty.

W naszej szkole również staraliśmy się kolorowo i radośnie powitać pierwszy Dzień Wiosny-uczniowie założyli kolorowe ubrania, a klasy młodsze wykonały wspólnie wiosenne plakaty.

W naszej szkole również staraliśmy się kolorowo i radośnie powitać pierwszy Dzień Wiosny-uczniowie założyli kolorowe ubrania, a klasy młodsze wykonały wspólnie wiosenne plakaty.

W naszej szkole również staraliśmy się kolorowo i radośnie powitać pierwszy Dzień Wiosny-uczniowie założyli kolorowe ubrania, a klasy młodsze wykonały wspólnie wiosenne plakaty.

2022 wiosna 05