Ślubowanie i Dzień Edukacji Narodowej

10 października w Samorządowej Szkole Podstawowej w Wodzisławiu-był dniem bardzo uroczystym. W tym dniu uczniowie klasy pierwszej przystąpili do ślubowania i pasowania na ucznia naszej szkoły. 10 października w Samorządowej Szkole Podstawowej w Wodzisławiu-był dniem bardzo uroczystym. W tym dniu uczniowie klasy pierwszej przystąpili do ślubowania i pasowania na ucznia naszej szkoły.

W obecności zaproszonych gości, rodziców, nauczycieli-całej społeczności szkolnej uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności artystyczne. Doniosłym momentem było ślubowanie pierwszoklasistów przeprowadzone przez wychowawcę p. Martę Bulikowską oraz akt pasowania na ucznia przez dyrektora szkoły p. Jerzego Kostyłę. Najmłodsi otrzymali pamiątkowe medale, książki, słodycze, życzenia od Rady Rodziców i zaproszonych gości. Życzenia i okolicznościowe upominki uczniowie otrzymali również od Burmistrza Miasta i Gminy Wodzisław p. Dominika Łukasika, który przyjął zaproszenie i zaszczycił szkołę swoja obecnością.
Druga część akademii poświęcona była Dniu Edukacji Narodowej. Dziś bardziej niż kiedykolwiek nauka i wiedza staje się kluczem do przetrwania –dla nas ludzi, dla naszego bezpieczeństwa i dla naszej planety. Samorząd Uczniowski przekazał życzenia dla najmłodszych, tych którzy zostali włączeni do społeczności szkolnej a także przygotował program artystyczny z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Dzień ten obfitował w moc życzeń od uczniów, rodziców i zaproszonych gości. Wszystkim Pracownikom Szkoły życzymy dużo zdrowia, cierpliwości, sukcesów i zadowolenia z wykonywanej pracy.

 

10 października w Samorządowej Szkole Podstawowej w Wodzisławiu-był dniem bardzo uroczystym. W tym dniu uczniowie klasy pierwszej przystąpili do ślubowania i pasowania na ucznia naszej szkoły.

10 października w Samorządowej Szkole Podstawowej w Wodzisławiu-był dniem bardzo uroczystym. W tym dniu uczniowie klasy pierwszej przystąpili do ślubowania i pasowania na ucznia naszej szkoły.

10 października w Samorządowej Szkole Podstawowej w Wodzisławiu-był dniem bardzo uroczystym. W tym dniu uczniowie klasy pierwszej przystąpili do ślubowania i pasowania na ucznia naszej szkoły.

 

10 października w Samorządowej Szkole Podstawowej w Wodzisławiu-był dniem bardzo uroczystym. W tym dniu uczniowie klasy pierwszej przystąpili do ślubowania i pasowania na ucznia naszej szkoły.

10 października w Samorządowej Szkole Podstawowej w Wodzisławiu-był dniem bardzo uroczystym. W tym dniu uczniowie klasy pierwszej przystąpili do ślubowania i pasowania na ucznia naszej szkoły.

10 października w Samorządowej Szkole Podstawowej w Wodzisławiu-był dniem bardzo uroczystym. W tym dniu uczniowie klasy pierwszej przystąpili do ślubowania i pasowania na ucznia naszej szkoły.

10 października w Samorządowej Szkole Podstawowej w Wodzisławiu-był dniem bardzo uroczystym. W tym dniu uczniowie klasy pierwszej przystąpili do ślubowania i pasowania na ucznia naszej szkoły.

10 października w Samorządowej Szkole Podstawowej w Wodzisławiu-był dniem bardzo uroczystym. W tym dniu uczniowie klasy pierwszej przystąpili do ślubowania i pasowania na ucznia naszej szkoły.

10 października w Samorządowej Szkole Podstawowej w Wodzisławiu-był dniem bardzo uroczystym. W tym dniu uczniowie klasy pierwszej przystąpili do ślubowania i pasowania na ucznia naszej szkoły.