"DZIEŃ W KAPCIACH"

2023 dz kap minŚroda, 7 grudnia była dla uczniów bardziej domowa niż zwykle. Otóż, kto chciał, chodził na lekcje w kapciach. A kapcie mamy różne- były więc tygrysie pazury, smoki, jednorożce, klapki basenowe a także z motywem świątecznym.

Najlepiej bawili się w tym dniu uczniowie klas młodszych, ale w starszych tez nie brakowało ciekawych kapci. Ten dzień miał stworzyć domowa atmosferę, przypomnieć, że mamy obowiązek przynosić obuwie zmienne ale także zwrócić uwagę, że nie wszystkie dzieci mają kapcie oraz ciepły bezpieczny dom. Przypomnieliśmy uczniom o sytuacji w Ukrainie i w innych miejscach na świecie gdzie dzieci mogą tylko pomarzyć o spokoju i cieple domowego ogniska – w kochającej się rodzinie.

 

7 grudnia była dla uczniów bardziej domowa niż zwykle. Otóż, kto chciał, chodził na lekcje w kapciach.

7 grudnia była dla uczniów bardziej domowa niż zwykle. Otóż, kto chciał, chodził na lekcje w kapciach.

7 grudnia była dla uczniów bardziej domowa niż zwykle. Otóż, kto chciał, chodził na lekcje w kapciach.

7 grudnia była dla uczniów bardziej domowa niż zwykle. Otóż, kto chciał, chodził na lekcje w kapciach.

7 grudnia była dla uczniów bardziej domowa niż zwykle. Otóż, kto chciał, chodził na lekcje w kapciach.

7 grudnia była dla uczniów bardziej domowa niż zwykle. Otóż, kto chciał, chodził na lekcje w kapciach.

7 grudnia była dla uczniów bardziej domowa niż zwykle. Otóż, kto chciał, chodził na lekcje w kapciach.

7 grudnia była dla uczniów bardziej domowa niż zwykle. Otóż, kto chciał, chodził na lekcje w kapciach.