Spotkanie z policjantem.

2019 spotk pol min   Internet, telefon, media społecznościowe- to dla młodzieży i dzieci coraz bardziej naturalne środowisko. Życie towarzyskie, koleżeńskie, prywatne zaczyna się toczyć bardzo często tylko w mediach społecznościowych.

Prawidłowy rozwój społeczny młodego człowieka coraz częściej jest zaburzony. Media stały się ważnym miejscem, narzędziem służącym do podtrzymywania i nawiązywania znajomości, do konwersacji. Oprócz pozytywnych wartości niestety ale też osłabiają więzi, nasilają ryzyko lęku społecznego, często powodują kryzys zaufania i rozwijają cyberprzemoc.
   O wszechobecnym hejcie, złośliwościach, wulgarnych wpisach, braku myślenia o konsekwencjach takiego zachowania, ostrzegał na spotkaniu z młodzieżą i dziećmi aspirant sztabowy pan Michał Kowalczyk z Policji z Jędrzejowa.

 

2019 spotk pol 01

2019 spotk pol 01

2019 spotk pol 01

2019 spotk pol 01