Gminny Konkurs Ortograficzny

2019 konk ort 01   W tym roku Gminny Konkurs Ortograficzny klas II i III szkoły podstawowej realizowany był pod hasłem: ”Bezpiecznie spędzamy wolny czas”, a powiązany został z obchodami XVII Świętokrzyskich Dni Profilaktyki. 

   15 maja 2019 r. w Samorządowej Szkole Podstawowej w Wodzisławiu uczniowie klas drugich i trzecich z: Lubczy ,Piotrkowic, Mierzawy, Niegosławic i Wodzisławia zmagali z zawiłościami ortograficznymi języka ojczystego. 

   Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:

I miejsce - zajął Oskar Marczewski z Lubczy
II miejsce - zajęła Wiktoria Skalmierska z Piotrkowic
II miejsce - zajął Krzysztof Gabryś z Niegosławic

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

2019 konk ort 02

2019 konk ort 03

2019 konk ort 04