Teatr profilaktyczny „BLOGERKA”

2019 blogerka min   W poniedziałek 20 maja 2019 r. uczniowie klas starszych i gimnazjum, uczestniczyli w teatrze profilaktycznym „Blogerka”. Aktorzy z krakowskiego teatru -INSPIRACJA- starali się przedstawić w jaki sposób należy zareagować i przeciwstawiać się przemocy, i tej fizycznej i słownej: zamieszczanej na różnych, blogach, forach internetowych, komunikatorach społecznych, i tych w bezpośrednich relacjach koleżeńskich. Na koniec spektaklu młodzież została poproszona o wymyślenie zakończenia tej historii-jak się okazało zdarzenia, historie, w których jest przemoc z reguły nigdy nie kończą się dobrze… więc może warto zastanowić się nad każdym przejawem agresji, czy nieodpowiedniego zachowania aby później nie żałować swoich czynów i nie ponosić trudnych konsekwencji swoich działań.

2019 blogerka 01