Teatr profilaktyczny 2023

2023 4 teatr prof minW dniu 19 kwietnia w ramach Świętokrzyskich Dni Profilaktyki, w naszej szkole gościliśmy krakowski teatr profilaktyczny „Kurtyna”. Młodsi uczniowie uczestniczyli w spektaklu „Tajemniczy Skrzat”, który zwraca uwagę na problemy współczesnych dzieci, których jedyną rozrywką jest oglądanie filmików w telefonie lub granie w gry.

Zapominają o zabawach z rówieśnikami, sporcie, czytaniu książek i relacjach z najbliższymi. „Niewinna gra” to spektakl dla klas starszych o kształtowaniu postaw społecznych, o wpływie grupy rówieśniczej i zagrożeniach które płyną w związku z uzależnieniami-od telefonów, Internetu, alkoholu, papierosów. Po spektaklu uczniowie rozmawiali o bezpieczeństwie, profilaktyce zachowań oraz o konsekwencjach podejmowanych decyzji.

 

W dniu 19 kwietnia w ramach Świętokrzyskich Dni Profilaktyki, w naszej szkole gościliśmy krakowski teatr profilaktyczny „Kurtyna”

W dniu 19 kwietnia w ramach Świętokrzyskich Dni Profilaktyki, w naszej szkole gościliśmy krakowski teatr profilaktyczny „Kurtyna”

W dniu 19 kwietnia w ramach Świętokrzyskich Dni Profilaktyki, w naszej szkole gościliśmy krakowski teatr profilaktyczny „Kurtyna”

W dniu 19 kwietnia w ramach Świętokrzyskich Dni Profilaktyki, w naszej szkole gościliśmy krakowski teatr profilaktyczny „Kurtyna”

W dniu 19 kwietnia w ramach Świętokrzyskich Dni Profilaktyki, w naszej szkole gościliśmy krakowski teatr profilaktyczny „Kurtyna”