logo przc przyr

 

 

 

 

Dzień Ziemi 2019

2019 dz ziem min    Dzień Ziemi jest ważnym wydarzeniem, które często ignorujemy i o którym zapominamy. Dokręcanie kranów, oszczędzanie wody i gaszenie światła to drobne i niewielkie rzeczy, które możemy zrobić, ale tak naprawdę powinniśmy się zastanowić nad tym jaki mamy wpływ na środowisko i czy rozumiemy problemy, które od lat tworzy nasza cywilizacja, a z którymi walka jest często marginalizowana lub wyśmiewana.

Czytaj więcej: Dzień Ziemi 2019

Lekcja otwarta

2019 lekcja przyr minLekcja otwarta w ramach „Pracownia edukacyjna w szkole podstawowej – Czyste powietrze, woda, gleba oraz odnawialne źródła energii”.
Fotorelacja z zajęć otwartych prowadzonych przez uczniów w obecności nauczyciela dla uczniów edukacji wczesnoszkolnej i zaproszonych gości.

 

Czytaj więcej: Lekcja otwarta

Otwarcie pracowni edukacyjnej.

2019 prac przyr minW dniu 16 listopada 2018 r. w naszej szkole odbyło się uroczyste otwarcie pracowni edukacyjnej, powstałej w ramach projektu pn.: „Pracownia edukacyjna w szkole podstawowej – Czyste powietrze, woda, gleba oraz odnawialne źródła energii”. Pracownia została sfinansowana ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach oraz Gminy Wodzisław.

Czytaj więcej: Otwarcie pracowni edukacyjnej.