Warsztaty z okazji 100 – lecia odzyskania niepodległości Polski

2019 konk lubcz min   Dziewiątego listopada reprezentacja naszej szkoły w składzie: nauczyciel, dwóch uczniów i rodzic wzięła udział w zajęciach warsztatowych z okazji 100 – lecia odzyskania niepodległości Polski, które odbyły się w SSP w Lubczy. Na wstępie przedstawiciele zespołów z poszczególnych szkół naszej gminy wylosowali zadania do wykonania.

   Uczeń z naszej grupy wylosował zadanie –wykonać portret Józefa Piłsudskiego dowolną techniką. Po zaopatrzeniu się w niezbędne materiały każda grupa przystąpiła do pracy. Cały zespół pracował dość intensywnie czego efekty możemy zobaczyć na załączonych zdjęciach. Wszyscy uczestnicy warsztatów wraz z uczniami szkoły zaśpiewali hymn państwowy i wypuścili białe i czerwone balony w powietrze. Wszystkie szkoły ukończyły zadania i otrzymały podziękowania od dyrektora szkoły.

 

2019 konk lubcz 01

2019 konk lubcz 02

2019 konk lubcz 03