„Bezpieczne i aktywne ferie zimowe”

2022 ferie minRozpoczynają się ferie zimowe, które są czasem wymarzonego przez wszystkie dzieci odpoczynku oraz zabaw i aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. Aby jednak przebiegły one szczęśliwie i wszyscy wypoczęci oraz zdrowi wrócili do domu i szkoły, należy pamiętać o podstawowych zasadach bezpieczeństwa.

W związku z tym odbyło się spotkanie z funkcjonariuszem Policji, dzielnicowym p. Grzegorzem Knapikiem pod hasłem „Bezpieczne i aktywne ferie zimowe”, mające na celu zapoznanie dzieci z zasadami bezpiecznego zachowania podczas zabaw zimowych oraz zajęcia ukazujące uroki zimy. Uczniowie klas młodszych wykonają również prace plastyczne pod takim hasłem. Wszystkim życzymy wypoczynku i dobrych wspomnień z ferii nie zapominając jednak o bezpieczeństwie i przestrzeganiu zasad obowiązujących ze względu na COVID19.

 

 2022 ferie 01

2022 ferie 02

2022 ferie 03