„MAPA SKARBÓW” I „NOWY TREND”

W szkole gościliśmy Aktorów z Teatru KURTYNA z Krakowa. Dzieci i młodzież obejrzały dwa spektakle „Mapa skarbów” i „Nowy Trend”. W naszej szkole po 3 latach nieobecności (COVID19), gościliśmy Aktorów z Teatru KURTYNA z Krakowa. Dzieci i młodzież obejrzały dwa spektakle „Mapa skarbów” i „Nowy Trend”. Najważniejsze przesłanie tych spektakli to kształtowanie postaw społecznych -jaki jest wpływ grupy rówieśniczej na zachowanie innych osób, w jaki sposób należy sobie radzić z negatywnymi emocjami i zrachowaniami agresywnymi. Aktorzy szczególną uwagę zwracali na profilaktykę zachowań ryzykownych w trosce o swoje i innych bezpieczeństwo w oparciu o kontakty na różnych komunikatorach społecznych. Podkreślali jak ważne znaczenie ma odpowiedzialność za własne wybory i przewidywanie konsekwencji podejmowanych działań i decyzji. Spektakle przypomniały też, że oprócz Internetu można zagłębić się w lekturę książek, nie tylko tych obowiązkowych ale również przyrodniczych, przygodowych, informacyjnych przy których wyobraźnia może osiągać niesamowite poziomy. Pamiętajmy o kolegach, koleżankach, podtrzymujmy relacje z rówieśnikami i, okazujmy empatię i szacunek dla wszystkich ludzi.

W szkole gościliśmy Aktorów z Teatru KURTYNA z Krakowa. Dzieci i młodzież obejrzały dwa spektakle „Mapa skarbów” i „Nowy Trend”.

W szkole gościliśmy Aktorów z Teatru KURTYNA z Krakowa. Dzieci i młodzież obejrzały dwa spektakle „Mapa skarbów” i „Nowy Trend”.

W szkole gościliśmy Aktorów z Teatru KURTYNA z Krakowa. Dzieci i młodzież obejrzały dwa spektakle „Mapa skarbów” i „Nowy Trend”.