Bezpieczne wakacje 2022

w szkole odbyło się spotkanie z funkcjonariuszem Policji, który przypomniał o bezpiecznych zachowaniach w różnych sytuacjach w czasie wolnym od nauki.Już tylko parę dni dzieli dzieci i młodzież od upragnionych wakacji. Zanim one nastąpią, w szkole odbyło się spotkanie z funkcjonariuszem Policji, który przypomniał o bezpiecznych zachowaniach w różnych sytuacjach w czasie wolnym od nauki.

Przedstawiono zasady bezpiecznego poruszania się na drodze, właściwego przechodzenia przez jezdnię, rozważnego korzystania z kąpielisk, wyjazdów w góry, zasady ograniczonego zaufania w stosunku do obcych osób oraz w domu podczas nieobecności rodziców. W klasach 4-8-przypomniano o konsekwencjach zażywania środków i substancji niedozwolonych, zagrażających zdrowiu i życiu człowieka oraz o mądrym i przemyślanym korzystaniu z różnego typu komunikatorów i Internetu. Jesteśmy pewni, że nasi uczniowie będą kierować się tymi wskazówkami i wszyscy cali i zdrowi wrócą we wrześniu do szkoły. Wszystkim –dzieciom, nauczycielom, rodzicom-życzymy odpoczynku, pięknej pogody i wspaniałych wspomnień z wakacji.

 

w szkole odbyło się spotkanie z funkcjonariuszem Policji, który przypomniał o bezpiecznych zachowaniach w różnych sytuacjach w czasie wolnym od nauki.

w szkole odbyło się spotkanie z funkcjonariuszem Policji, który przypomniał o bezpiecznych zachowaniach w różnych sytuacjach w czasie wolnym od nauki.