ZAWODY SPORTOWE

 XVIII MIĘDZYNARODOWY BIEG ZDROJOWY

2020 18 bieg zdroj min  W dniu 22 września 2019 roku uczestniczyliśmy w XVIII MIĘDZYNARODOWYM BIEGU ZDROJOWYM. Zawody odbyły się na stadionie MKS Busko Zdroju. W zawodach  wystartowało około 150 osób, a wśród nich 9 sportowców z naszej szkoły.  

 /pełny  tekst artykułu/


 

 

XXII WOJEWÓDZKIE BIEGI PRZEŁAJOWE W STRAWCZYNIE

2020 strawczyn min

 25 września 2019 roku w Strawczynie odbyły się XXII Wojewódzkie Biegi Przełajowe LZS o Memoriał Zdzisława Stawiarza. W sportowej rywalizacji wystartowało ponad 220 chłopców i dziewcząt z 15 szkół, a wśród nich 45-osobowa ekipa z naszej szkoły.

 

 /pełny  tekst artykułu/


 

GMINNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ

2020 pilka n min

   27 września 2019 roku na obiektach GOSiR w Wodzisławiu rozegrany został GMINNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ. W rozgrywkach udział wzięli chłopcy z klas IV-VIII z wszystkich szkół z naszej gminy.

 

 /pełny  tekst artykułu/


XXIV CENTRALNY FINAŁ
OGÓLNOPOLSKICH MASOWYCH BIEGÓW PRZEŁAJOWYCH

2020 mas b przel min   W dniu 05.10.2019 r. nasi uczniowie uczestniczyli w  XXIV Centralnym Finale Ogólnopolskich Masowych Biegów Przełajowych zrzeszenia LZS w Wolborzu. Na zawodach wystąpiło 500 sportowców, a wśród nich 12 uczniów reprezentujących Samorządową Szkołę Podstawową w Wodzisławiu.

 /pełny  tekst artykułu/


 

XI BIEG NIEPODLEGŁOŚCI O STRAWCZYŃSKĄ MILĘ

2019 11 straw biegi min 7 listopada 2019 r. na stadionie LA Centrum Sportowo-Rekreacyjnego Olimpic w Strawczynku odbył się XI Bieg Niepodległości o Strawczyńską Milę. W biegach udział wzięło 525 zawodników z 24 szkół podstawowych województwa świętokrzyskiego. Naszą szkołę reprezentowało 9 zawodników

 

 /pełny  tekst artykułu/