"SZKOŁA PAMIĘTA"

W ramach projektu „Szkoła pamięta”- uczniowie ze Szkolnego Koła Wolontariatu, posprzątali i zaświecili znicze na grobach 1 Listopada to Dzień Wszystkich Świętych. To czas refleksji i zadumy, niekiedy smutku i tęsknoty za Tymi którzy - umarli. Pamiętamy o naszych najbliższych świecąc znicze, przynosząc kwiaty. W ramach projektu „Szkoła pamięta”- uczniowie ze Szkolnego Koła Wolontariatu, posprzątali i zaświecili znicze na grobach w których spoczywają ludzie, żołnierze walczący o wolność i niepodległość naszej ojczyzny.

 

 

W ramach projektu „Szkoła pamięta”- uczniowie ze Szkolnego Koła Wolontariatu, posprzątali i zaświecili znicze na grobach

W ramach projektu „Szkoła pamięta”- uczniowie ze Szkolnego Koła Wolontariatu, posprzątali i zaświecili znicze na grobach

W ramach projektu „Szkoła pamięta”- uczniowie ze Szkolnego Koła Wolontariatu, posprzątali i zaświecili znicze na grobach