Kiermasz charytatywny „Dla Radka”

2023 dla Radka minRada Rodziców wspólnie ze Szkolnym Kołem Wolontariatu, postanowiła zorganizować kiermasz charytatywny dla Radzia- ucznia klasy 4, szkoły podstawowej w Jędrzejowie, który bardzo potrzebuje pomocy. Chłopiec choruje na białaczkę limfo blastyczną. Kiermasz odbył się w czwartek 23 lutego w naszej szkole. Rodzice upiekli przepyszne ciasta, babeczki, bułeczki, ciasteczka. Przygotowali kolorowe desery, galaretki. Dochód ze sprzedaży ciast i deserów zostanie w całości przeznaczony na leczenie Radka.

W tym dniu starsze uczennice poświęciły sporo uwagi swoim młodszym kolegom i koleżankom-pomagały w zakupach, naklejały kolorowe tatuaże. Uczniowie klas młodszych, wykonali dla Radzia piękne kolorowe kartki-z życzeniami powrotu do zdrowia i kolorowymi rysunkami. W kiermaszu uczestniczyła również młodzież z sąsiedniej szkoły-Liceum Ogólnokształcącego. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania kiermaszu a Radziowi życzymy powrotu do zdrowia. Informujemy, że zebraliśmy kwotę 3 396,85 zł.

 

Dla Radka
Dla Radka Dla Radka
Dla Radka
Dla Radka Dla Radka
Dla Radka
Dla Radka Dla Radka
Dla Radka
Dla Radka Dla Radka
Dla Radka
Dla Radka Dla Radka
Dla Radka
Dla Radka Dla Radka
Dla Radka
Dla Radka Dla Radka
Dla Radka
Dla Radka Dla Radka
Dla Radka
Dla Radka Dla Radka
Dla Radka
Dla Radka Dla Radka
Dla Radka
Dla Radka Dla Radka
Dla Radka
Dla Radka Dla Radka
Dla Radka
Dla Radka Dla Radka
Dla Radka
Dla Radka Dla Radka
Dla Radka
Dla Radka Dla Radka
Dla Radka
Dla Radka Dla Radka
Dla Radka
Dla Radka Dla Radka
Dla Radka
Dla Radka Dla Radka
Dla Radka
Dla Radka Dla Radka
Dla Radka
Dla Radka Dla Radka
Dla Radka
Dla Radka Dla Radka
Dla Radka
Dla Radka Dla Radka
Dla Radka
Dla Radka Dla Radka
Dla Radka
Dla Radka Dla Radka
Dla Radka
Dla Radka Dla Radka
Dla Radka
Dla Radka Dla Radka
Dla Radka
Dla Radka Dla Radka