Wizyta w Schronisku ”Psie pole” w Racławicach

2023 psie pole minJuż od kilku lat współpracujemy ze Schroniskiem dla zwierząt „Psie Pole” w Racławicach. Mimo, iż w tym roku zima bardzo nam nie dokuczyła, to niestety w schronisku bezdomnych psów jest dużo więcej niż w zeszłym roku. Samorząd Szkolny ponownie zorganizował zbiórkę karmy dla zwierząt. Przed feriami zawieźliśmy zebrane produkty, a wszystkim uczniom przypominamy aby nie zapominali o swoich czworonożnych przyjaciołach.

Samorząd Szkolny ponownie zorganizował zbiórkę  karmy dla zwierząt. Przed feriami zawieźliśmy zebrane produkty, a wszystkim uczniom przypominamy aby nie zapominali o swoich czworonożnych przyjaciołach.

Samorząd Szkolny ponownie zorganizował zbiórkę  karmy dla zwierząt. Przed feriami zawieźliśmy zebrane produkty, a wszystkim uczniom przypominamy aby nie zapominali o swoich czworonożnych przyjaciołach.

Samorząd Szkolny ponownie zorganizował zbiórkę  karmy dla zwierząt. Przed feriami zawieźliśmy zebrane produkty, a wszystkim uczniom przypominamy aby nie zapominali o swoich czworonożnych przyjaciołach.

Samorząd Szkolny ponownie zorganizował zbiórkę  karmy dla zwierząt. Przed feriami zawieźliśmy zebrane produkty, a wszystkim uczniom przypominamy aby nie zapominali o swoich czworonożnych przyjaciołach.

Samorząd Szkolny ponownie zorganizował zbiórkę  karmy dla zwierząt. Przed feriami zawieźliśmy zebrane produkty, a wszystkim uczniom przypominamy aby nie zapominali o swoich czworonożnych przyjaciołach.