Świąteczna paczka dla ludzi i dla zwierząt.

2019 sw p min    Wolontariat to przede wszystkim powołanie, to jedna z możliwości angażowania się w sprawy społeczne. W tym szczególnym przedświątecznym okresie Świąt Bożego Narodzenia uczniowie ze Szkolnego Koła Wolontariatu w Wodzisławiu, poświęcili swój wolny czas zbierając produkty w sklepach: DINO, KIWI MARKET i LEWIATAN –dla osób starszych i samotnych.

    Nie zapomnieliśmy też o zwierzętach-zbieraliśmy karmę dla porzuconych psów i kotów w schronisku PSIE POLE w Racławicach. Dziękujemy wszystkim ludziom dobrej woli, którzy podzielili się nie tylko swoimi oszczędnościami ale też dobrocią, sercem i troską o innych.
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku –życzymy dużo zdrowia, miłości bliskich oraz spełnienia wszystkich marzeń.

 

2019 sw p 01

2019 sw p 01

2019 sw p 01

2019 sw p 01

2019 sw p 01