Dzień w kapciach.

2022 dz w kapc min20 maja w piątek z inicjatywy Samorządu Szkolnego w naszej szkole zrobiło się kolorowo, domowo i zabawnie. A wszystko to dzięki temu, że uczniowie chodzili w tym dniu po szkole w kapciach, bamboszach, skarpetach.

Były kolorowe zwierzaki, futrzaki, grube skarpety antypoślizgowe, klapeczki. Nie zapominamy jednak o naszych rówieśnikach, którzy stracili dom - miejsce gdzie można bezpiecznie chodzić w kapciach i przebywać z najbliższymi osobami. Mamy nadzieję, że „Dzień w kapciach” powtórzymy za rok a wtedy już każde dziecko ze swoją rodziną będzie w swoim domu.

 

Dzień w kapciach.20 maja w piątek z inicjatywy Samorządu Szkolnego w naszej szkole zrobiło się kolorowo, domowo i zabawnie. A wszystko to dzięki temu, że uczniowie chodzili w tym dniu po szkole w kapciach,

Dzień w kapciach.20 maja w piątek z inicjatywy Samorządu Szkolnego w naszej szkole zrobiło się kolorowo, domowo i zabawnie. A wszystko to dzięki temu, że uczniowie chodzili w tym dniu po szkole w kapciach,

Dzień w kapciach.20 maja w piątek z inicjatywy Samorządu Szkolnego w naszej szkole zrobiło się kolorowo, domowo i zabawnie. A wszystko to dzięki temu, że uczniowie chodzili w tym dniu po szkole w kapciach,

Dzień w kapciach.20 maja w piątek z inicjatywy Samorządu Szkolnego w naszej szkole zrobiło się kolorowo, domowo i zabawnie. A wszystko to dzięki temu, że uczniowie chodzili w tym dniu po szkole w kapciach,